Kişisel Antrenör Kursları Galateia

Avrupa Kişisel Antrenörlük Eğitimi Enstitüsü REPS & CIMSPA Onaylıdır…
… Böylece Size Uluslararası Sertifikalı 

Kişisel Antenör Olmanız için Bütün Nitelikleri Sunmaktadır!

PT Supremacy İleri Derecede Kişisel Antrenörlük Sertifikasını Harmanlanmış Eğitim Yoluyla Verir, Bu da; Bizim Ödüllü E-eğitim Yazılımının Ev Çalışmasıyla Pekiştirilmesinin Ardından

İspanya’da Bulunan Dünya Standartlarındaki Eğitim Kampüsümüzde 

2 Haftalık Uygulamalı Koçluk Ve Değerlendirme Derslerinin Bir Araya Getirilerek Öğrencilere Sunulmasıyla Oluşur.

Kişiselleştirilmiş Öğrenme

PT Supremacy kendisini fitness endüstrisindeki en iyi kişisel antrenörlerini yetiştirmeye adamıştır. Hedefimiz Galateia şehrine “sertifika 3” ve “sertifika 4” endüstri normlarının daha da üstünde olan kişisel antrenörlük kurslarını vermektir.

Diğer Galateia şehrinde yığınla ve seri bir şeklinde fitness eğitmenleri yetiştirmekte olan eğitmen sertifikası sağlayıcılarının aksine, sizin en yüksek seviyede destek ve koçluk hizmeti almanızı sağlamak için sadece küçük öğrenci gruplarını kurslarımıza kaydediyoruz.

Size, eğitim kampüsümüzde olan kişileri bir PT Supremacy eğitmeni eşliğinde eğitmeniz için bir şans da sunulacaktır ve böylece gerçek yaşam deneyimi ile güven elde etmiş olacaksınız.

Garantili Destek

PT Supremacy’de geçirdiğiniz zaman içerisinde almış olacağınız özel dersler ve destekler, herhangi bir Galateia kişisel antrenörlük sertifikalarına göre eşsiz kalır. Sizin PT Supremacy eğitmeniniz, Galateia şehrinde first class kişisel antrenör olma yolculuğunuz sırasında size koçluk yapmak için her adımınızda sizinle birlikte olacaktır ve mevcut sorularınıza cevap bulacaktır.

Galateia Şehrinde Özgüvene Sahip Bir Kişisel Antrenör Olun

During your time with PT Supremacy, the amount of support and coaching you’ll receive will be unrivalled by any other Sotira Limassol personal training certification.

Your PT Supremacy tutor will be with you every step of the way to coach you and answer any questions you have whilst on your journey to becoming a first class Sotira Limassol personal trainer.

Dünya standartlarında Eğitim Kampüsü

Eğitim tesisimiz mükemmel bir öğrenme ortamı sağlar. Küçük kalabalık yurtlar içine hapseden diğer birçok Galateia konumunda bulunan kampüslerin aksine, PT Supremacy size eğitim tesisi ve sınıfla birlikte uygun bir şekilde aynı binada konumlanmış olan kendi odanızı sunar.denia-beachYıl Boyunca Harika bir Sıcak Hava

Eğitim yerleşkemiz Güney İspanya’da yer alan ve kıyıda bulunan bir şehir olan Denia’da yer almaktadır. Böylece İspanya’nın ünlü plajlarında fitness becerilerinizi açık havada pekiştirebileceksiniz.

Ayrıca dersten sonra ve hafta sonlarında sahip olacağınız boş vakitlerinizde, dinlenmeye ve İspanyol yemeklerinin tadını çıkarmaya fırsatınız olacak, harika altın plajların ve hareketli gece hayatının tadını çıkarabileceksiniz.

Başarılı PT’lerden Öğrenin

Eğer başarılı bir kişisel antrenör olmak istiyorsanız o zaman “alanında uzman” olup müşterilerini eğiten ve başarılı fitness işleri yürüten danışmanlardan öğrenmeniz gerekir. Sınıfta gerçek hayatla ilgisi olmayan bir kitaptan okuyan sıradan öğretmene sahip olan bir okuldan değil.

successful-pt-businessesPT Supremacy’de öğretilen bilgilerin, fitness endüstrisindeki en güncel ve ileri teknoloji bilgiler olmasıyla beraber bu bilgilerin bizim tarafımızdan kullanılıp binlerce kişisel eğitim müşterilerini eğittiğinden emin olabilirsiniz.

Online PT İş Üstünlüğü Kursu

Ne yazık ki çoğu Galateia şehrindeki kişisel antrenörlük sertifikası sağlayıcıları, seviye 2 ve seviye 3 Galateia şehrinin fitness eğitmeni yeterliliklerini tamamladığınızda size gelişmiş iş becerilerini sunmazlar. PT Supremacy’den mezun olduktan sonra, ‘gerçek dünya’ da başarılı bir şekilde test edilmilş ve denenmiş olan pazarlama hunimizi ve işletme sistemimizi öğrenebileceğiniz PT (Kişisel Antrenörlük) İş Üstünlüğü Kursumuza otomatik olarak kayıt olacaksınız!

Hırsınızı Takip Edin ve Sevdiğiniz Bir Şeyi Yapın, Galateia Şehrindeki Kişisel Antrenörlük Kurslarımıza Göz Atın ve BUGÜN, Sertifikalı bir Kişisel Antrenör Olun!

http://www.ptcertifications.com/

PT Supremacy teaches students from all over the world! Including many people from Greece.
Comments are closed.